title background

Żagle przeciwsłoneczne

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości żagle przeciwsłoneczne w atrakcyjnych cenach. Nasze maszty wykonane są z twardej stali malowanej proszkowo oraz ze stali nierdzewnej. Ponadto mocowania masztów zapewniają solidną i stabilną konstrukcję zarówno w gruncie, jak i betonie czy stali. Jeżeli szukasz żagla przeciwsłonecznego do ogrodu, restauracji, placu zabaw, to bardzo dobrze trafiłeś.

Dlaczego warto wybrać żagle przeciwsłoneczne?

Żagle przeciwsłoneczne to rozwiązanie bardzo popularne na zachodzie i południu Europy, a u nas stosunkowo nowe, ale zyskujące coraz większą popularność. Dlatego to znakomita  alternatywa dla znacznie droższych pergoli i markiz, nie ustępująca im pod względem funkcjonalnym i wizualnym.


Szybki i łatwy montaż na różnych podłożach

Zapewniamy profesjonalne doradztwo

Niskie koszty zakupu

Koszt zadaszenia żaglowego jest zdecydowanie niższy niż pergola lub markiza

Dowolny sposób montażu

Żagle można zamontować do na przykład: budynku lub jako samodzielna konstrukcja

Ustawienie żagli ograniczone tylko twoją wyobraźnią

Maszty dadzą Ci pełną swobodę projektowania zadaszenia ogrodu czy tarasu, dlatego możesz ułożyć je w dowolny sposób. Oto kilka naszych propozycji na ułożenie żagli. Płótna tarasowe możesz montować do masztów, ścian czy nawet sufitu.

To oczywiście niewiele wariantów wykorzystania żagli. Płótna tarasowe możesz dowolnie mocować w zależności od pomysłu i architektury tarasu czy ogrodu.

Mocowanie żagla ogrodowego z masztem

Nasze żagle przeciwsłoneczne mają trzy-elementowy system mocowania dzięki czemu są tak proste do złożenia:

  • oczko przy maszcie
  • zaczep oczka
  • klamra mocująca

Maszt posiada otwory do regulacji wysokosci zawieszenia żagla. Ponadto do oczka masztu możesz przyczepić dowolną ilość żagli. Za pomocą nakrętki przy oczku jesteś w stanie regulować naciąg.

Montaż żagla ogrodowego

Już wkrótce instrukcja montażu, z której dowiesz się między innymi: jak przymocować zaczepy do ściany. Poznasz również metody prawidłowego napinania żagla przeciwsłonecznego, oraz wiele innych ciekawych rzeczy…

Mocowanie masztu do podłoża

W ofercie mamy dwa rodzaje mocowań.
Pierwszym z nich jest kotwa. Służy ona do mocowania masztu w gruncie. Drugim rodzajem jest stopa. Przytwierdzamy ją do podłoża twardego (betonu, drewna lub innego stabilnego podłoża).

Oba mocowania spełniają bardzo dobrze swoje funkcje. Wykonane są z trwałego materiału pokrytego farbą proszkową, dzięki czemu są odporne na korozję i bardzo dobrze znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne.

Nasze realizacje żagli przeciwsłonecznych

Zobacz nasze realizacje dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Może znajdziesz inspirację do zastosowania w Twoim ogrodzie, restauracji, hotelu, placu zabaw. Więcej przykładów znajdziesz w sekcji Realizacje.

Realizacja zadaszenia dla Energylandia Formuła1

Formuła 1 EnergyLandia

Zadaszenie żaglowe długiego ciągu komunikacyjnego dla klientów stojących w kolejkach prowadzących do rollercoaster-a Formuła 1 w EnergyLandi. Żagle przeciwsłoneczne bardzo dobrze współgrają kolorystycznie i architektonicznie z istniejącym otoczeniem. Stalowe maszty do żagli przeciwsłonecznych są osadzone w kotwach zainstalowanych w gruncie. Można je w bardzo łatwy sposób zdemontować w okresie, kiedy ożaglowanie jest nieużywane, a konstrukcja kotew pozwala na całkowite schowanie stalowych elementów w gruncie. W chodniku nie ma żadnych wystających elementów utrudniających komunikację odwiedzającym Park rozrywki.

Żagiel trójkątny

Dom jednorodzinny w Mosinie

Żagiel trójkątny zacieniający taras przy domu jednorodzinnym.

Żagle zamocowane na masztach w kolejce oczekiwań do atrakcji

Mayan – Energylandia

Instalacja ożaglowania w ciągach komunikacyjnych przed Rollercoaster Mayan w EnergyLandia. Atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne zadaszenie przeciwsłoneczne. Zadaszenie chroni również stojące osoby w kolejce przed ewentualnymi zanieczyszczeniami olejowymi spadającymi z instalacji rollercoastera.

Żagle prostokątne przy kolejce do atrakcji Monster Attack

Monster Attack – Energylandia

Instalacja zadaszenia w ciągu komunikacyjnym (kolejce oczekiwania) atrakcji Monster Attack.

Masz własny pomysł na żagle przeciwsłoneczne?
Napisz, pomożemy Ci go zrealizować.

Nie chcesz czekać na odpowiedź zadzwoń:

+48 515 029 505